Listopad 2010

Několik obrázků najednou

12. listopadu 2010 v 20:45 | Lylia |  Ostatní malůvky

drak propiskou
zkouška portrétu


Už je to skoro měsíc, co jsem se tu neukázala...
Neměla jsem totiž chuť a ani ne čas přidat něco dalšího na blog a nevím jestli i budu. Každopádně se sem budu snažit přidávat ale aspoň jeden článek týdně.
Dělám si portfolio na talentovky do 2 škol v Praze, ještě zítra jedu s rodičema do Prahy si pokecat s jedním pánem, který mi o těch školách poví něco víc.
Navíc jsem se pčidala k jedný ... scanlation group (nevím jak to nazvat hezky česky) která se jmenuje J.A.C. Pokud nevíte, co to je, ráda vám to vysvštlím v dalším článku ^^. Jako pozici mám "cleaner" (ne uklizečku ;)) a čistím mangu Sengoku Basara 3 - Roar of Dragon. Pokud čtete mangu a zrovna tuhle ... a budete mít nějaké otázky  ní, ráda zodpovím ^^
Teď už k 2 obrázkům:
1. obrázek jsem kreslila na jedný oslavě, která mě nehorázně nebavila a nudila. Tužku jsem neměla po ruce, tak jsem si vzala propisku, takže jsem musela mít na mysli to, že nemůžu gumovat.
2. obrázek měl napodobovat jednu mojí kámošku ... měl. Moc ne nepovedla, ale na poprvý to celkem ujde. Zkoušela jsem totiž nakreslit portrét podle nějakýho vhodnýho obrázku či fotky. Čapku a vlasy jsem nakonec odbyla no .. :))